Cibdol Va Deschide Primul Magazin În Amsterdam

Last updated:

Published:

Cibdol Brand Store

Stabilind standardul industrial pentru CBD, Cibdol s-a angajat să ofere o experiență de ultimă generație, nu numai în mediul online, ci și în cel offline. Acum, îți vom putea oferi gama noastră completă de produse și vom răspunde la orice întrebare pe o vei avea, față în față, chiar în inima Amsterdamului!

Aducem Produse CBD De Înaltă Calitate În Olanda

Înainte să luăm în considerare deschiderea unui magazin fizic, am petrecut ultimul deceniu construind o experiență de top în mediul online. De la cuprinzătoarea noastră Enciclopedie CBD, până la gama noastră diversă de uleiuri, creme, suplimente și produse cosmetice cu CBD, clienții știu că pot avea încredere în Cibdol, deoarece le oferim produse de înaltă calitate, testate în mod independent.

Acum, aceeași experiență în care poți avea încredere, vine în centrul orașului Amsterdam, odată cu lansarea primului magazin Cibidol. Vei putea vedea gama noastră completă de produse CBD în persoană și vei putea vorbi față în față cu echipa noastră de experți.

Magazinul Cibdol în Inima Amsterdamului

Deși Cibdol produce CBD-ul în Elveția, frumosul oraș Amsterdam a fost o alegere naturală pentru primul nostru magazin. Cibdol nu doar că are o legătură aparte cu Olanda, dar capitala acestei țări, reprezentând unul dintre locurile în care a luat naștere cultura de canabis, are o pasiune puternică pentru CBD.

Adăpostind peste 850.000 de oameni și 20 de milioane de turiști anual, Amsterdamul este un oraș cunoscut pentru dragostea pe care o poartă canabisului și cânepei. Este greu să te gândești la un loc care s-a luptat mai mult pentru a înțelege, a hrăni și a îmbrățișa canabisul în toate formele sale.

Deci, ce modalitate mai bună de a evidenția potențialul plantei decât să oferim produsele noastre dintr-un loc cu vedere spre renumitul Prinsengracht? Locația magazinului Cibdol este mai mult decât uimitoare și este înconjurată de canale pitorești și clădiri istorice.

Dezvoltarea Mărcii Cibdol - Puritatea Elvețiană la Tine Acasă

Aducerea CBD-ului de la Cibdol pe străzile din Amsterdam merge mână în mână cu viziunea noastră. De când există această companie, am dorit ca toată lumea să experimenteze potențialul fantastic al CBD-ului folosind extracte sigure, create de experți. Magazinul Cibdol reprezintă o extensie naturală a acestui obiectiv. Vei avea acces imediat la gama noastră completă de produse și te vei putea bucura de conversații cu oameni care au o pasiune și o cunoaștere vastă despre CBD.

În ceea ce privește data deschiderii, magazinul Cibdol din Amsterdam urmează să se deschidă spre sfârșitul acestui an, așa că fii pe fază pentru mai multe detalii. Abia așteptăm să anunțăm deschiderea și să ne întâlnim cu comunitatea noastră incredibilă. Deocamdată, echipa lucrează din greu la perfecționarea fiecărui detaliu!

Sign up to our newsletter and enjoy 10% off one order

Căutare produs